HABERLER

"Güvenlik" Denince Akla Gelen Fuar : ISAF 2007


Bölgenin ve Türkiye'nin en önemli fuarı olan ISAF Uluslararası Güvenlik, Otomasyon, Yangın, Acil Durum ve Arama-Kurtarma, Telekomünikasyon Fuarı 5 Nisan'da kapılarını 9. kez ziyaretçilere açıyor.

SEKTÖR BU FUARA HAZIRLANIYOR

Bölgenin ve Türkiye’nin en önemli fuarı olan ISAF Uluslararası Güvenlik, Otomasyon, Yangın, Acil Durum ve Arama-Kurtarma, Telekomünikasyon Fuarı 5 Nisan’da kapılarını 8. kez ziyaretçilere açıyor.

Ankara Altınpark Fuar Merkezi’nde 4 gün boyunca Türkiye ve komşu ülkelerin profesyonelleri tarafından ziyaret edilecek olan fuarda, tüm dünyada hızla gelişen ve hayatımızın her alanında kullanılan sektörlerdeki en son teknolojiler incelenebilecek.

ISAF Fuarı, her yıl olduğu gibi katılımcıların çözüm gösterileri, ilgi çekici ve bilgilendirici ürün sunumları, sektörün ileri gelenlerinin katıldığı seminer ve panellerle sektörün en renkli fuarı olma özelliğini koruyacak.

Ankara’nın resmi kurum ve kuruluşların karar merkezine ulaşmak için en doğru yer olması avantajını yakalayan katılımcılar, aynı zamanda Anadolu bayi ağı oluşturmak ve yeni satış kanallarına ulaşmak için de bu fuarı tercih ettiklerini belirtiyorlar.

Marmara Tanıtım Fuarcılık tarafından düzenlenen ISAF Fuarı’nı ziyaret etmek ve online davetiye almak için www.isaffuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.